středa 30. srpna 2017

Čtvrtá zastávka Czech Downtown Tour


2. 9. 2017 (sobota) od 9:00;
Dačice


Čtvrtá zastávka Czech Downtown Tour, tisícovka diváků, stovka riderů, nejtechničtější DT trať v ČR..to je ve zkratce druhej ročník downtownovýho závodu v Dačicích.


Letos nás na 500 metrů dlouhé trati, od renesanční věže kostela sv. Vavřince až do myší díry, čeká pár změn, největším lákadlem bude skok přes stříkající kašnu na spodním náměstí. A ještě další novinky máme nachystané, ale necháme si je až na 2.9.


Pro ty, kteří se nestihnou přihlásit na webu www.czechdt.cz, bude v sobotu od 9 do 11 hodin nahoře u startu otevřena registrace. Přihlášení na místě je za 400kč, na webu 300kč. Závodník taktéž na
registraci u věže nahlásí svou kategorie (péra,nepéra,ženy) ve které hodlá závodit. Od 11 hodin bude spuštěn trénink, v jednu hodinu se trať uzavře a čeká nás slavnostní zahájení na spodním náměstí. Po půl hodině, nezbytné pro schválení technického stavu tratě pro závod, přesně ve 13:30 startuje první kolo. Po odjetí prvního kola následuje malá pauza a trialová show a po pauze půjdeme do finálového kola. Cca v 17:00 vyhlásíme nejrychlejší jezdce a od 19. hodiny startuje punk afterparty v klubu Restart a electro swing afterparty ve StreetClubu.Nové vybavení!

Díky podpoře Jihočeského kraje jsme mohli pořídit nové vybavení a pomůcky pro ještě lepší chod a podmínky v našem bikeparku. Letošní sez...